Edukacinės programos, seminarai

Programos unikalios savo turiniu – čia muzikos terapijos metodų pagalba sudaromos galimybės naujai pažinti save ir savo aplinką, atskleisti naujus gebėjimus, užmegzti tvirtesnius tarpusavio ryšius, pakelti kolektyvo bendravimą į naują muzikinį – meninį lygmenį – prasmingą ir įkvepiantį, o kartu pajausti artumą, draugiškumą, panirti į spalvingą garsų ir kūrybos pasaulį.

(paspaudę ant nuorodos skaitykite plačiau)

Kitos edukacinės programos

Seminarai

  1. Paskaita/ praktinis seminaras mokytojams, auklėtojams, tėvams Kaip išauginti sėkmingą asmenybę? Muzikos terapijos metodai darniam vaiko vystymuisi.“
  2. Patyriminis seminaras suaugusiems Savęs pažinimas per muzikos terapiją“ (kolektyvams, bendruomenėms, studentams, vyresnių klasių moksleiviams)
  3. Seminaras tėvams, auklėtojams, pedagogams „Esminių muzikos terapijos principų taikymas vaikų ugdyme. Resursų augimui suteikimas.“
  4. Paskaita – praktinis užsiėmimas organizacijoms, įmonėms, kolektyvams „Kūrybinio potencialo išskleidimas.“ 
  5. Šventinis muzikos terapijos patyrimas
  6. Skambančių krištolo dubenų misterija 

Edukacijas veda muzikos terapeutė mg. Nadežda Kiseliova – Žukovska, meninių – socialinių projektų, festivalių, švenčių autorė ir organizatorė, dainų autorė, atlikėja, muzikos užsiėmimų vaikams ir jaunimui (nuo 2004), šeimų stoisvyklų muzikinės veiklos vadovė, Saulės sodų kūrėja.


Susisiekime : )