Kalėdų senelis ir Snieguolė

Kalėdų senelis

Kalėdos – čia pat! Miško takeliais

Atkeliaus pas vaikus Kalėdų senelis.

Dovanėles paruošęs, gražiai pasipuošęs

Šventinę dieną aplankys kiekvieną!


Pats linksmiausias, geriausias ir išmintingiausias Kalėdų senelis ir nuostabi Snieguolė pakvies į stebuklingą žiemos pasaką! Net 6 šventinės programos jūsų pasirinkimui! Nuotaikinga programa ir nuoširdus bendravimas, gyvas muzikavimas suteiks kuo gražiausius ir šventiškiausius jausmus, Kalėdos pasibels ne tik į namus, bet ir į širdį 🙂

Siūlome tokias kalėdines programas:

  • „Patiems mažiausiems“ – programa 2 – 3 metukų vaikams. Kalėdiniai žaidimai, dainelės, grojimas muzikos instrumentais, šokiai, rateliai
  • „Etno Kalėdos“ (tradiciniai šokiai – rateliai, advento giesmėmis ir žaidimai) 
  • „Žiemos pasaka“ su judriais žaidimais ir išskirtiniu rekvizitu vaikams nuo 4 metų ir vyresniems
  •   Kalėdinis interaktyvus spektaklis „Apie ežiuką, meškiuką ir liūdną mergaitę“ draugų ratui, bendruomenei, moksleiviams. Kviečiame visus tapti aktoriais ar muzikantais ir suvaidinti pasaką.
  • „Bendruomenės šventė“ – programa su kalėdinėmis dirbtuvėmis, judriais žaidimais, dainomis ir šokiais
  • Gyvo garso šventinių, „šviesių“, pozityvių dainų koncertas (gitara, akordeonas). Kviečiame pritarti visus dalyvaujančius, kartu pajausti šventinę atmosferą, išgyventi stebuklus, vykstančius širdyje. Tegul šventė būna nuostabi!

Kalėdų senelis

Programą parenkame pagal dalyvių amžių, pomėgius, grupės dydį, atvažiuojame į darželius, mokyklas, įmones, namus.

Profesionalus pasirengimas, puošni apranga, naudojamos kokybiškos priemonės. Didesnėse šventėse dalyvaujame su savo garso įranga. Programas vedame lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis. Atvažiuojame ir į kitus miestus. Kaina sutartinė. Užsakant kelis renginius taikoma nuolaida.

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt

Kalėdų senelis

Dovanų pasiūlymas: Geri muzikos instrumentai

Atsiliepimai: Lopšelis – darželis „Lokiuko giraitė“ dėkoja už gražią, ramią, jaukią šventę, kurioje vaikai jautėsi labai puikiai ir saugiai, suteikė gerų emocijų. Ačiū!


Kalėdų senelio laiškas