Muzikos užsiėmimai

Muzikos užsiėmimai vaikams

        Ankstyvasis muzikinis ugdymas sudaro palankias sąlygas harmoningam vaiko augimui ir vystymuisi: vaikai auga stipresni ir sveikesni, anksčiau ir aiškiau pradeda kalbėti, lengviau bendrauja, yra savarankiškesni ir kūrybingesni, vėlesniame amžiuje pasižymi aukštu intelektu ir puikiais pažintiniais gebėjimais.

        Muzikuojant formuojamas glaudus vaiko ir tėvelių ryšys, suteikiantis saugumo ir pasitikėjimo jausmą, patenkinantis esminius vaiko poreikius, dėl ko vaikas nurimsta, atsipalaiduoja ir pasiruošęs smalsiai tyrinėti pasaulį. Tėvelių dėmesys ir palaikymas skatina vaikų kūrybingumą, saviraišką, gebėjimą bendrauti, sąveikauti. Muzikinis patyrimas praturtina vaiko jausmų pasaulį, teikia malonumą ir džiaugsmą.

        Ankstyvosios vaikystės laikotarpiu susiformuoja pagrindiniai, pamatiniai gyvenimo įgūdžiai, kurie nulemia vaiko potencialias galimybes, jo sėkmę įvairiose gyvenimo srityse. Tai tarsi sėklos, kurios palaistytos Jūsų dėmesiu ir meile, išdygsta. Pažadinkime vaike slypinčias galias! Tegul vaikučiai auga sveiki ir gražūs!

Muzikos terapijos užsiėmimai

Geri muzikos instrumentai

Straipsniai