Muzikos užsiėmimai 1 – 3 metų vaikams

Muzikos užsiėmimai vaikams 1 - 3 metų

Kviečiame muzikuoti!

Tai smagiausias ir linksmiausias laikas, kai saulutę pasitinkame su dainele, žaidžiame pirštų žaidimus, mikliname juos grodami muzikos instrumentais, šokame ir  žaidžiame muzikinius žaidimus.

Daug džiaugsmo, kai šiuo grožiu ir linksmybe galima dalintis su šalia esančia mama ar tėčiu, jausti jų mylintį žvilgsnį, būti kartu. Vaikai, gaunantys daug tėvų dėmesio ir artumo geriau vystosi, auga tvirtesni, ramesni, pasitiki savimi, lengvai bendrauja ir yra kūrybingi.

Muzikinės veiklos, paremtos muzikos terapijos metodais. Jų metu „taip eilučių“ vyksta svarbūs ugdomieji procesai – yra lavinamos vaiko:

  • Fizinė raida: smulki ir stambi motorika, akių ir rankų judesių koordinacija, klausos, kalbinias įgūdžias;
  • Pažintinė raida: lavinamas dėmesys, atmintis, skatinamas aplinkos tyrinėjimas bei pažinimas;
  • Socialinė – emocinė raida: ugdomi socialiniais įgūdžiais, kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi bei saviraiška.

Pirmaisiais gyvenimo metais vaikų ugdymas ypatingai efektyviai įtakoja jų raidą, nes būtent šiuo laikotarpiu formuojasi vaiko gebėjimų ir galimybių pagrindas, kuris lydės visą gyvenimą.

Grupės renkamos nedidelės, tad kiekvienam grupės dalyviui skiriamas kokybiškas dėmesys, įsiklausoma į kiekvieno poreikius ir atitinkamai parenkami muzikavimo metodai.

Laikas: Užsiėmimai vyksta trečiadieniais nuo 10 val.

Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min nuo Santariškių

Kaina:15 e užsiėmimas, 14 e pasikvietus draugą, 12 e dalyvaujant su 2 vaikais.

Registracija tel. 860143574 El.p. info@muzikairterapija.lt  

Atsiliepimai

Užsiėmimai naudingi pirmiems prisilietimams prie įvairių skirtingų instrumentų, pažintis su ritmu, melodija, žaidimu – bendravimo forma. Tolygiai įtraukiami ir tėveliai, tad smagu visai šeimai.

Mama Eglė

Per muzikavimą ir dainavimą vaikai labai apsijungia, labai džiaugiasi. Musiškis visada laukia kito užsiėmimo vėl ir vėl. Ačiū!

Tėtis Dainius