Muzikos terapija mergvakariui

                                                                 Gražiai ir prasmingai

Mergvakariui

Kiekviena moteris kaip saulė. Savimi, savo šiluma ir gerumu nušviečia aplinkinių gyvenimą, jį kuria gražų ir darnų. Mergvakario šventė yra skirta šiltam, švelniam, moteriškam, mylinčiam jaunosios palydėjimui į naują jos gyvenimo etapą. Todėl kviečiu šią ypatingą akimirką švęsti prasmingai ir gražiai, apsupti jaunąją savo draugystės žiedais – šypsenomis, linkėti, svajoti, dainuoti, žaisti ir tikėti gražia jaunųjų ateitimi.

Štai kelios Mergvakario programos buvimui lauke ar patalpoje. Gali būti pasirinkta viena tema arba švenčiama derinant visų programų elementus, pagal dalyvių nuotaiką ir nusiteikimą.

  • Archajiška etno programa , kur ugnis ir vanduo, oras ir žemė kviečiami sustiprinti mūsų apeigas – palinkėjimus, skamba archajiškų instrumentų garsai, visos drauge giedame senąsias giesmes (padalinami dainų žodžiai), su protėvių palaikymų palydime jaunąją į naują, gražų, prasmingą, paslapčių ir dovanų kupiną gyvenimą.
  • Prasmingos ir pakylėjančios dainuojamosios poezijos srautai pakylėja būtį, užburia grožiu ir kviečia pasinerti į šviesius sielos išgyvenimus. Visos dalyvės taip pat kviečiamos dainuoti kartu, pritarti įvairiais muzikos instrumentais. Su dainų tekstais susipažinti ir paklausyti galima čia: www.riedantisaule.lt Taip gražu gali būti tik jūsų mergvakaryje!
  • Kūrybinės muzikos terapijos programa „Meilės svajonė“ pakvies išmėginti įvairius įdomius instrumentus, kūrybingai, laisvai ir linksmai skambant muzikinėms improvizacijoms – žaidimams pasinerti į nuostabių garsų sūkurį grojant tai, kas „plaukia iš širdies“ ir padovanoti jaunajai besiskleidžiančių svajonių, džiaugsmo ir prasmingų išgyvenimų kupiną šventę.
  • „Kvapų šokis“ šiai įsimintinai akimirkai. Tai aromaterapijos programa, kurios metu susipažinsime ir praktiškai patirsime kvapnius aromatus. Kaip gerosios fėjos po lašelį meilės, gerumo, pilnatvės sudėsime į „Laimingų namų eliksyrą“, kurį dovanosime jaunajai. O ji galės sukurti sau išskirtinius kvepalus, kuriais nudžiugins save ir mylimąjį, gal net vestuvių dieną.
  • Jungtinė muzikos terapijos ir aromaterapijos programa apjungiant „Meilės svajonės“ ir „Kvapų šokio“ programas.

Vieta: Muzikos terapijos paslaugų centras (Vileišio g.12, Vilnius), sodybos erdvė Vilniaus raj. (15 min nuo Santariškių) arba Jūsų pasirinkta vieta

Programos trukmė: 1 – 2 val. (pagal susitarimą)

Kaina: nuo 100e, sutartinė

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų k.

Registracija tel. 860143574 arba el. paštu: info@muzikairterapija.lt

Atsiliepimai: 

Labai prasmingai praleistas laikas, kuris įkvepia kurti, mėgautis gyvenimu. Įdomu, prasminga ir subtilu. Kristina

Džiaugiuosi praleistu laiku terapijoje, laikas buvo užpildytas pačiomis geriausiomis emocijomis ir greitai praskriejo. Tai puiki veikla draugių kompanijai, leidžianti daug geriau pažinti vienai kitą! Nuoširdus Ačiū!

Puikus kvapų ir muzikos derinys. Padeda panirti į save visų kūnu!

Labai prasmingai praleistas laikas. Smagi ir draugiška aplinka. Pasiekta vidinė ramybė. Ir sukurti labai skanūs kvepalai.

Labai išsamiai paaiškinta ką koks kvapas reiškia. Labai jautėsi šiltumas ir darnumas užsiėmimo metu.

Man labai patiko viskas – nuo muzikos iki kvapų. Tikrai rekomenduočiau draugams ir kitiems. Ši veikla ramina, bet ir linksma, padeda įsiklausyti ir suprasti geriau vienoms kitas, atitrūkti nuo realybės. Ačiū!