Vaikų gimtadieniai

Kiekviena šventė stebuklinga. Jai ruošiamės ir ją kuriame širdimi. Tačiau dažnai tėveliams kyla klausimas: Kaip nudžiuginti mažylį? O gi suteikti galimybę – vietą ir priemones žaisti ir kurti kažką tokio!, ir būtinai dalyvauti kartu! Tai vaikams suteikia didžiausią pasitenkinimą, juk jie gyvena šios akimirkos stebuklu.

Muzikiniai gimtadieniai, kurių metu kuriame spektaklius, šokame, grojame, dainuojame, vaidiname, arba visi tampame muzikinės pasakos dalyviais, yra geriausias pasirinkimas, norint visus pradžiuginti ir nustebinti. Muzikiniai žaidimai sukuria linksmą šventinę nuotaiką, o grojimas muzikos instrumentais suteikia galimybę atrasti ir arčiau pažinti muzikos pasaulį. Be to, yra tiek gražių vaikiškų dainelių, kurias taip smagu dainuoti kartu! O jeigu dar paieškotume talentų tarp svečių, kurie dažnai visai mielai sutinka juos atskleisti, pamatytume, kokie nuostabūs ir kūrybingi žmonės mus supa.

Kviečiu Jus, mielieji, būti tikrais šventės kūrėjais ir padovanoti visiems gerumo, džiaugsmo ir draugystės kupinas akimirkas! Kaip animatorė padėsiu Jums pasirinkti gimtadienio temą, aptarsime programą, priemones ir kt..

Dažniausia muzikinio gimtadienio trukmė 1 – 1.30, jei su meniniais darbeliais – dar + 1 val..

Vieta: gali būti Jūsų organizuojamos šventės vieta arba mano pasiūlyta. Tai: Muzikos terapijos centro patalpos, jauki privataus darželio, įsikūrusio už miesto, erdvė su „daug gamtos“, laipynių ir t.t., dar daugiau gamtos ir laisvės miško – parko poilsinėje erdvėje ar gražioje sodybvietėje ant ežero kranto.

Kaina nuo 70 e, yra derinama individualiai.

Registracija tel. 860143574 arba el.paštu: info@muzikairterapija.lt