Apie

Mūsų muziką

Šiltai skambanti muzika sklinda erdvėje – tai yra mūsų muzikos dienos, kurių laukiame, kurios džiugina ir atneša begalę nuostabių, šiltų, prasmingų patirčių, kur vyksta kūryba, ir ne tik garsų, bet ir širdžių. Būti ryšyje su savim ir aplinkiniu pasauliu – tai, ko labiausiai trokšta žmogus, net ir pats mažiausias, ir ką gali atnešti muzika. Per ją skleidžiasi kiekvieno savitumas, joje augame, nes ji tobulina iš vidaus, per ją vyksta gyvenimo kūryba, kuris apjungia mus į vieną gražų, darnų žiedą. Muzika išskleidžia sparnus…

Susipažinkim

Esu Nadežda Kiseliova – Žukovska. Nuo 2004 m. vedu muzikos, nuo 2009 m.- muzikos terapijos užsiėmimus. Jaučiu didelį įkvėpimą dirbdama šį darbą – muzikos terapija ar pati muzika, kaip priemonė, yra nuostabi  transformuojanti galia, padedanti siekti norimų pokyčių užsiėmimų dalyvių įvairiose gyvenimo srityse. Džiaugiuosi, myliu ir jaučiu dėkingumą už buvimą šiame kelyje.

O čia keli punkteliai apie profesinį kelią:

Studijos: Medicinos ir sveikatos magistrė (Muzikos terapija), socialinio darbo magistrė (Menų terapijos šaka), muzikos atlikėja (Choro dirigavimo bakalauro laipsnis), Muzikos terapijos asociacijos narė.

Profesija: Muzikos terapeutė ( individualūs ir grupiniai užsiėmimai šeimoms, nėščioms moterims, kūdikiams, neišnešiotiems naujagimiams, vaikams su negalia, jaunimui, suaugusiems ir senjorams), muzikos mokytoja, neformalaus ugdymo pedagogė; muzikos saviraiškos ir improvizacijos užsiėmimų vadovė vaikams ir suaugusiems.

Kūryba: Socialinių – meninių projektų vadovė; vasaros stovyklų, festivalių, švenčių, koncertų bei muzikinių spektaklių vaikams ir jaunimui organizatorė ir vedančioji; dainų autorė, atlikėja, straipsnių autorė.

Muzikos terapijos užsiėmimus vedu remdamasi geriausia pasaulio muzikos terapeutų patirtimi bei originalia muzikos terapijos programa, o taip pat humanistinės pedagogikos, praktinės psichologijos, prieraišios tėvystės ugdymo, Valdorfo pedagogikos, dvasinio ugdymo ir sveikatingumo žiniomis bei patirtimi.

Mob. tel.: 860143574, el. paštas: info@muzikairterapija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *