Apie „Muzika ir terapija“ užsiėmimus

Daugelis mamyčių ir tėvelių pastebi, kad “Muzika ir terapija” organizuojami užsiėmimai skiriasi nuo kitų. Būtent todėl juos ir renkasi, tikėdami, kad ten, kur vaikas yra girdimas, stebima jo raida, pomėgiai ir gebėjimai, atitinkamai pritaikomos veiklos – jis geriausiai galės atsiskleisti, jausis gerai ir jo pažanga bus stipri, natūraliai puoselėjama ir artimiausia jo būdui.

Subtiliai ir arčiausiai vaikų pasaulio organizuojamos veiklos padeda augti harmoningoms asmenybėms, pasitikėti savimi ir aplinka, jausti palaikymą, artumą ir ramiai, džiugiai keliauti pažinimo ir gražių išgyvenimų keliu.

Kuo muzikavimas, paremtas muzikos terapijos metodais, skiriasi nuo įprastinių muzikinio vaikų ugdymo mokyklėlių? “Muzika ir terapija” vedamuose užsiėmimuose greta muzikinių tikslų yra siekiama ir nemuzikinių tikslų – vaikų socialinių įgūdžių lavinimo, puoselėjami darnūs tėvų ir vaikų santykiai, siekiama patenkinti esminius vaiko poreikius, dėl ko mažėja įtampa, gerėja elgesys, dėmesys, mokymosi įgūdžiai, lengvai praeinami kritiniai vaiko raidos periodai, vaikas auga harmoninga asmenybe, pasiruošia mokyklai ir gyvenimui.

Čia renkamos mažos grupės, kiekvienam vaikui skiriamas kokybiškas dėmesys. Nes kiekvieno vaiko charakteris, mąstymo būdas, raiška  yra skirtingi. Kiekvienas mąsto, jaučia savitu greičiu,  pastebi jam įdomius dalykus. Subtiliai ir harmoningai apjungti tokius skirtingus vaikus bendram kokybiškam dalyvavimui įmanoma tik nedidelėje grupėje.

Taip pat labai svarbi vaiko sąveika su tėveliais užsiėmimų metu, jų palaikymas, pastiprinimas, vedimas, sudominimas. Vaikui patinka tai, kas patinka tėveliams. Jie – pirmasis ir svarbiausias pavyzdys. Toks šeimų muzikavimas, bendra kūryba iš tiesų apjungia, suartina, suteikia ypatingą patirtį ir yra labai brangus. Jausdami tėvelių užnugarį vaikai harmoningai mokosi dalyvauti grupėje, bendrauti su kitais vaikais.

Kiekvienas galime padovanoti saugią ir smagią vaikystę, savo artumą, palaikymą. Ką pasirinksite jus?

Muzikos terapeutė Nadežda Kiseliova-Žukovska

Susipažinkim Esu Nadežda Kiseliova – Žukovska. Nuo 2004 m. vedu muzikos, nuo 2009 m.- muzikos terapijos užsiėmimus. Jaučiu didelį įkvėpimą dirbdama šį darbą – muzikos terapija ar pati muzika, kaip priemonė, yra nuostabi  transformuojanti galia, padedanti siekti norimų pokyčių užsiėmimų dalyvių įvairiose gyvenimo srityse. Džiaugiuosi, myliu ir jaučiu dėkingumą už buvimą šiame kelyje.

O čia keli punkteliai apie profesinį kelią:

Studijos: Medicinos ir sveikatos magistrė (Muzikos terapija), socialinio darbo magistrė (Menų terapijos šaka), muzikos atlikėja (Choro dirigavimo bakalauro laipsnis), Muzikos terapijos asociacijos narė.

Profesija: Muzikos terapeutė ( individualūs ir grupiniai užsiėmimai šeimoms, nėščioms moterims, kūdikiams, neišnešiotiems naujagimiams, vaikams su negalia, jaunimui, suaugusiems ir senjorams), muzikos mokytoja, neformalaus ugdymo pedagogė; muzikos saviraiškos ir improvizacijos užsiėmimų vadovė vaikams ir suaugusiems.

Kūryba: Socialinių – meninių projektų vadovė; vasaros stovyklų, festivalių, švenčių, koncertų bei muzikinių spektaklių vaikams ir jaunimui organizatorė ir vedančioji; dainų autorė, atlikėja, straipsnių autorė.

Muzikos terapijos užsiėmimus vedu remdamasi geriausia pasaulio muzikos pedagogų, terapeutų patirtimi bei originalia muzikos terapijos programa, o taip pat humanistinės pedagogikos, praktinės psichologijos, prieraišios tėvystės ugdymo, Valdorfo pedagogikos, dvasinio ugdymo ir sveikatingumo žiniomis bei patirtimi.

Mob. tel.: 860143574,

El. paštas: info@muzikairterapija.lt

FB Muzika ir terapija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *