3 – 6 metų

Muzika – tai žaidimas. Daugelyje kalbų groti ir žaisti apibūdinama vienu žodžiu, pvz. play, играть, spielen. Žaisdamas vaikas mokosi, lavina kūną, jausmus ir mąstymą, išbando naujas galimybes ir realizuoja savo idėjas. O taip pat kuria ryšius su jį supančiu aplinkiniu pasauliu.

Per žaidimą vaikas taip pat įvardina ir išreiškia jam svarbias situacijas, jas išgyvena, mokosi suprasti, apžaidžia. Muzikinio pajautimo ir įgūdžių lavinimas nuo mažens šią sudėtingą muzikos kalba padaro sava. Daugybė muzikavimo metu susikuriančių situacijų lavina kūrybiškumą, moko sprendimų priėmimo, savarankumo, atsakomybės, gebėjimo išgirsti ir išreikšti savo kūrybinius sumanymus, moko veikti drauge ir būti lyderiu.

Net trumpas grojimas su šalia esančiu įsiklausančiu, palaikančiu, pastiprinančiu (muzikos terapeutu) padeda pašalinti daug įtampų, patenkinti svarbiausius vaiko poreikius. Muzika yra unikali, nes vienu metu apima tokį didžiulį naudingo poveikio spektrą. Realus muzikavimas – tai daug teigiamų įspūdžių ir pozityvių emocijų. Tai pojūtis – jog gyvenimas nuostabus.

Kur ir kaip: Visa tai vyksta muzikuojant čia, kur taikomi muzikos terapijos metodai, humanistinės psichologijos ir pedagogikos metodai, kur yra pagarbus santykis ir teigiamas požiūris į vaiką, kur yra širdis, vertybės ir tikėjimas vaikų ateitimi.

Kam: Kviečiu 3 – 6 metų vaikus lankyti grupinius ar individualius muzikos saviraiškos užsiėmimus.

Grupinių užsiėmimų laikas: šeštadienis 12.30 val., kaina 12 eurų užsiėmimas.

Individualių užsiėmimų (ukulėlė, pianinas) laikas derinamas individualiai, kaina 20 e.

Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min. nuo Santariškiu

Registracija tel. 860413574 arba el.p. info@muzikairterapija.lt