Muzikos užsiėmimai 3 – 6 metų vaikams

Muzika – tai žaidimas. Daugelyje kalbų groti ir žaisti apibūdinama vienu žodžiu, pvz. play, играть, spielen. Žaisdamas vaikas mokosi, lavina kūną, jausmus ir mąstymą, išbando naujas galimybes ir realizuoja savo idėjas. O taip pat kuria ryšius su jį supančiu aplinkiniu pasauliu.

Per žaidimą vaikas taip pat įvardina ir išreiškia jam svarbias situacijas, jas išgyvena, mokosi suprasti bei išmokti tinkamo elgesio jose.

Muzikiniai žaidimai lavina kūrybiškumą, moko sprendimų priėmimo, savarankumo, atsakomybės, gebėjimo išgirsti ir išreikšti savo kūrybinius sumanymus, moko veikti drauge ir pasitikėti savimi, būti lyderiu.

Net trumpas grojimas su šalia esančiu įsiklausančiu, palaikančiu muzikos terapeutu padeda patenkinti svarbiausius vaiko poreikius, pašalinti įtampas ir atrasti naujas galimybes veikti.

Muzika yra unikali, nes vienu metu apima tokį didžiulį naudingo poveikio spektrą. Gyvas muzikavimas – tai daug teigiamų įspūdžių ir pozityvių emocijų. Tai pojūtis – jog gyvenimas nuostabus.

Mokymosi metu taikomi muzikos terapijos metodai, humanistinės psichologijos ir pedagogikos metodai, kuriamas pagarbus santykis ir teigiamas požiūris į vaiką, o kelyje veda širdis, vertybės ir tikėjimas šviesia vaikų ateitimi.

Kviečiame 3 – 6 metų vaikus lankyti grupinius muzikos saviraiškos užsiėmimus, lavinti muzikinius įgūdžius bei kūrybiškumą.

Užsiėmimų metu grojame įvairiais muzikos instrumentais, klausomės gyvo muzikos atlikimo, žaidžiame muzikinius žaidimus, laviname klausą, balsą, grojimo muzikos instrumentais įgūdžius, mokomės muzikinio rašto, o taip pat šokame, vaidiname bei pasitelkiame pačias įvairiausias menines priemones.

Grupės renkamos nedidelės, tad kiekvienam grupės dalyviui skiriamas kokybiškas dėmesys, įsiklausoma į kiekvieno poreikius ir atitinkamai parenkami muzikavimo metodai.

Laikas: trečiadieniais  nuo 10 val., 

Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min. nuo Santariškių

Kaina 15 e užsiėmimas, 14 e pasikvietus draugą, 12 e dalyvaujant su 2 vaikais.

Registracija tel. 860413574

el.p. info@muzikairterapija.lt