Muzikos užsiėmimai kūdikiams (4 – 12 mėn.) 

Muzikos užsiėmimai kūdikiams

  • Ankstyvasis muzikinis ugdymas sudaro palankias sąlygas harmoningam vaiko augimui ir vystymuisi: mažyliai auga stipresni ir sveikesni, geriau koordinuoja judesius, anksčiau ir aiškiau pradeda kalbėti, lengviau bendrauja, yra savarankiškesni ir kūrybingesni, vėlesniame amžiuje pasižymi aukštu intelektu ir puikiais pažintiniais gebėjimais.
  • Muzikuojant formuojamas glaudus vaiko ir tėvelių ryšys, suteikiantis saugumo ir pasitikėjimo jausmą, patenkinantis esminius vaiko poreikius, dėl ko vaikas nurimsta, atsipalaiduoja ir pasiruošęs smalsiai tyrinėti pasaulį. Formuojami prieraišiosios tėvystės įgūdžiai. Tėvelių dėmesys ir palaikymas skatina vaikų kūrybingumą, saviraišką, gebėjimą bendrauti, sąveikauti. Muzikinis patyrimas praturtina vaiko jausmų pasaulį, teikia malonumą ir džiaugsmą.
  • Ankstyvosios vaikystės laikotarpiu susiformuoja pagrindiniai, pamatiniai gyvenimo įgūdžiai, kurie nulemia vaiko potencialias galimybes, jo sėkmę įvairiose gyvenimo srityse. Tai tarsi sėklos, kurios palaistytos Jūsų dėmesiu ir meile, išdygsta. Pažadinkime vaike slypinčias galias! Tegul vaikučiai auga sveiki ir gražūs!
Kaip mes muzikuojam:
Muzikos užsiėmimų metu judame pagal muziką, dainuojame, kuriame, grojame įvairiais muzikos instrumentais, šokame, žaidžiame ir atrandame, koks gražus ir įdomus yra muzikos pasaulis, kokie įdomūs yra kiti jame dalyvaujantys.
Kiekvieną užsiėmimą lydi „Dienos tema“, supažindinanti su svarbiais vaiko ugdymo momentais ir tuo, kaip juos galima taikyti muzikuojant kartu su vaiku namuose. Po užsiėmimo mamytės  turi galimybę pabendrauti, pasidalinti mamiškom aktualijom, situacijomis ir atradimais.
Grupės renkamos nedidelės, tad kiekvienam grupės dalyviui skiriamas kokybiškas dėmesys, įsiklausoma į kiekvieno vaiko poreikius ir atitinkamai parenkami muzikavimo metodai.
Laikas: trečiadieniais nuo 10 val.
Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min nuo Santariškių
Kaina: 15 e užsiėmimas, 14 e pasikvietus draugą, 12 e dalyvaujant su 2 vaikais.
Registracija tel. 860143574 arba el.p. info@muzikairterapija.lt