Edukacinis užsiėmimas „Muzikiniai žaidimai linksmai kompanijai. Grojimas muzikos instrumentais“

Muzika – tai žaidimas. Daugelyje kalbų groti ir žaisti apibūdinama vienu žodžiu, pvz. play, играть, spielen. Žaisdamas vaikai mokosi, lavina kūną, jausmus ir mąstymą, išbando naujas galimybes ir realizuoja savo idėjas. O taip pat kuria ryšius su juos supančiu aplinkiniu pasauliu.

Edukacinis užsiėmimas "Muzikiniai žaidimai. Grojimas muzikos instrumentais"

Per žaidimą vaikai taip pat įvardina ir išreiškia jiems svarbias situacijas, jas išgyvena, mokosi suprasti, apžaidžia. Daugybė muzikavimo metu susikuriančių situacijų lavina kūrybiškumą, moko sprendimų priėmimo, savarankumo, atsakomybės, gebėjimo išgirsti ir išreikšti savo kūrybinius sumanymus, moko veikti drauge ir pasitikėti savimi, būti lyderiu. 

Net trumpas grojimas su šalia esančiu įsiklausančiu, palaikančiu, pastiprinančiu muzikos terapeutu padeda pašalinti daug įtampų ir atrasti naujas galimybes, patenkinti svarbiausius vaikų poreikius. 

Muzika yra unikali, nes vienu metu apima tokį didžiulį naudingo poveikio spektrą.

Edukacinis užsiėmimas vaikams

Gyvas muzikavimas – tai daug teigiamų įspūdžių ir pozityvių emocijų. Tai pojūtis – jog gyvenimas nuostabus.


Edukacinio užsiėmimo programoje muzikiniai žaidimai, padedantys siekti aukščiau išvardintų tikslų, pasitelkiamos muzikines ir nemuzikines priemones, lavinančios kūrybiškumą, vaizduotę, muzikinius ir kitus gebėjimus. 

Užsiėmimo trukmė 1 val.

Kaina nuo 100 e 10 asmenų grupei, 10 – 7 e asmeniui (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Vieta: Muzikos terapijos paslaugų centras, Vileišio g.12 (Antakalnis), Vilnius; jūsų pasirinkta vieta (atvykimo kaina skaičiuojama atskirai) arba Daučionių dangaus delniukų kalnas sodybos erdvėje, 20 km nuo Vilniaus (galima programa su pikniku).

Užsiėmimas gali vykti lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt