Edukacinė programa „Paukščių balsai muzikos instrumentais“

Edukacinė programa "Paukščių balsai"

Programos metu vaikai iš arčiau susipažins su Lietuvos paukščių pasauliu: jų gyvenimo būdu, ypatumais ir įdomiais muzikos instrumentais, imituojančiais jų balsus. Klausysimės, grosime muzikos instrumentais, žaisime muzikinius žaidimus, šoksim ir dainuosim „Paukščių daineles“.

Užsiėmimo metu naudojami muzikos terapijos metodai ugdo socialinius įgūdžius: stiprina tarpusavio sąveiką, bendruomeniškumą, gebėjimą įsiklausyti bei padeda atskleisti asmeninį savitumą, stiprina pasitikėjimą savimi, lavina kūrybiškumą, dėmesį, atmintį ir kitus mokymosi įgūdžius.

Programoje:

  • Pažintinė dalis ir viktorina,
  • Muzikinis žaidimas,
  • Grojimas muzikos instrumentais, atkartojant paukščių balsus,
  • „Paukščių dainelės“ dainavimas pritariant instrumentais.

Užsiėmimo trukmė 1 val.

Kaina nuo 100 e 10 asmenų grupei, 10 – 7 e asmeniui (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Vieta: Muzikos terapijos paslaugų centras, Vileišio g.12, Vilnius; jūsų pasirinkta vieta (atvykimo kaina skaičiuojama atskirai) arba Daučionių dangaus delniukų kalnas sodybos erdvėje, 20 km nuo Vilniaus (galima programa su pikniku).

Užsiėmimas gali vykti lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt

Atsiliepimai:

Labai įdomus, žaismingas užsiėmimas, lavinantis vaikų fantaziją. Buvo linksma ir smagu, užsiėmimas paliko gerą nuotaiką. Lauksime kitų užsiėmimų!

Be galo įdomu ne tik vaikams, bet ir auklėtojams. Vaikai labai gerai dalyvavo, su dideliu smalsumu, iš arčiau susipažino su paukščių gyvenimu ir atrado daug naujų gamtos garsų.

Vaikų ir paauglių su negalia stovykla, Verkių daugiafunkcinis centras – mokykla