Muzikos terapija šeimai

Muzikos terapija šeimaiSantykių kokybė įtakoja šeimoje augančių vaikų elgesį ir emocijas, jų vystymąsį ir pasiekimus. Muzikos terapijos pagalba yra siekiama kurti harmoningus tarpusavio santykius, stiprinti tėvų ir vaikų emocinį ryšį, suteikti vaikams taip trokštamą dėmesį, palaikymą, saugumo pojūtį ir padėti įtvirtinti teigiamus elgesio modelius, išspręsti emocines problemas, skatinti vystymąsį, pasitikėjimą savimi bei gebėjimą realizuoti prigimtinius gebėjimus.

Muzika ir muzikavimas sudomina ir motyvuoja, suteikia galimybę šeimos nariams įsitraukti į bendrą muzikavimą ir išreikšti save, padeda geriau pažinti save ir vienam kitą, atrasti naujas galimybes, naujus komunikacijos būdus per grojimą/ žaidimą, stiprinti tėvų santykių kūrimo ir sąveikos su vaiku įgūdžius, padeda patenkinti esminius vaiko poreikius.

Harmoningų tarpusavio santykių pagalba stimuliuojamas vystymasis: vaikas ima labiau pasitikėti savimi bei aplinka, ja domėtis, sąveikauti, žaisti/ groti, bendrauti, kurti bei dalintis, vystosi vaiko komunikaciniai, socialiniai ir bendradarbiavimo gebėjimai, ilgėja įsitraukimo į veiklą laikas, gerėja dėmesys ir koncentracija.

Grojant kartu patiriamos teigiamos emocijos. Galimybė jomis dalintis su šeimos nariais teigiamai atsiliepia tarpusavio santykiams, praturtina visos šeimos gyvenimo kokybę.

Užsiėmimus veda muzikos terapijos magistrė Nadežda Kiseliova- Žukovska

Laikas: šeimai derinamas individualiai, Šeimų grupė

Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min. nuo Santariškių

Kaina: sutartinė, 25 – 35 eurai užsiėmimas

Registracija tel.860143574

el.paštu info@muzikairterapija.lt

FB Muzika ir terapija

 

Muzikos užsiėmimai, šeimų grupė

Muzikos terapijos šeimai poveikis

Geri muzikos instrumentai