Muzikos terapija vaikams

Muzikos terapija vaikams

        taikoma vaikams su:

  • Fizine negalia;
  • Raidos ir mokymosi sutrikimais;
  • Emocijų ir elgesio sutrikimais;
  • Psichikos sveikatos poreikiais;
  • Komunikacijos sutrikimais.

     Pirmaisiais gyvenimo metais muzikinis vaikų ugdymas ypatingai efektyviai įtakoja jų raidą, nes būtent šiuo laikotarpiu formuojasi vaiko gebėjimų ir galimybių pagrindas, kuris lydės visą gyvenimą. Muzikinė veikla, paremta muzikos terapijos metodais, stiprina tėvų ir vaiko emocinį ryšį, suteikia saugumą, pasitikėjimą, teigiamas emocijas; skatina pažinimą ir vystymąsį.

MT teigiamai įtakoja vaikų raidą:

Fizinę: smulkiąją ir stambiąją motoriką, akių ir rankų judesių koordinaciją, klausos, kalbinius įgūdžius;
Pažintinę: lavina dėmesį, atmintį, skatina aplinkos tyrinėjimą bei pažinimą, intelekto vystymąsi;
Socialinę – emocinę: ugdo emocinį intelektą, socialinius įgūdžius, skatina kūrybiškumą, vaizduotę, pasitikėjimą savimi bei saviraišką.

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę, laikas derinamas individualiai.

Vieta: Muzikos svetainė, Daučionių k., Vilniaus raj., 15 min nuo Santariškių

Kaina: 25 e užsiėmimas

Registracija tel. 860143574 arba el.p. info@muzikairterapija.lt

 

 

Atsiliepimai:

Vasarą mūsų princesė išsigando motociklo, kuris galingai pagazavo važiuodamas pro šalį. Visi didesni garsai tapo baisūs: motociklas, traktorius, perkūnija. Net ir įprasti garsai, kurie anksčiau negąsdino, tapo gąsdinantys: žemai skrendantis lėktuvas, dulkių siurblys, kokteilinė, garsiau važiuojantis automobilis, įsukęs į tylų kiemą. Užspaudžia rankomis ausis ir bėga namo.

Radome pagalbą. Lankomės muzikos terapijoje. Pirmos pamokos buvo nedrąsios, vis glaudžiantis prie mamos šono. O štai penktoji pamoka labai nudžiugino – Neda iš visų jėgų grojo kabančiais vamzdeliais. Taip pat grojome lėkštėmis, mėnulio būgnu, ir dar keliais instrumentais, kurių pavadinimų nežinau. Sukūrėme itin garsiai skambančią garsų kokofoniją – man net ausyse spengė nuo garso. O panelė euforijoje – net ir savo balsu prisijungė. Labai smagu matyti taip išsilaisvinusį vaiką.

Esu dėkinga mūsų mokytojai Nadeždai, kuri savo švelnumu ir dėmesiu prisijaukino Nedą ir įsupo ją į garsų pasaulį.

Geros dienos linkėdama, mama Edita