Darnus vaikų muzikinis ugdymas

Muzikos užsiėmimai visai šeimaiMuzikos užsiėmimaiKūrybiškumo lavinimasMuzikos užsiėmimai visai šeimai

Tėveliai pastebi, kad daugelis dabartinių vaikų aiškiai žino, ko nori ir tai parodo, pasako, atsisako dalyvauti jiems nepriimtinu būdu, Jie atsirenka, kas jiems tinka, kas įdomu.

Senoji vaikų lavinimo sistema remiasi mėgdžiojimu, darymu, kaip visi, šablonų kartojimu. Imitavimas yra naudingas tam tikrame vaiko raidos etape. Vėliau jį turėtų keisti kūrybiškumo ir savarankumo lavinimas. Tačiau net naujomis save vadinančios mokyklos remiasi senąja sistema. Daugeliui dabartinių vaikų, subtilių, jautrių, kūrybingų ir mąstančių savitai, originaliai, ji yra neįdomi, nes juos varžo ir neleidžia pasireikšti prigimtiniams gebėjimams.

Kodėl jie nepaklūsta?

Naujo laikmečio vaikai puikiai žino, ko nori ir neša savimi originalias mintis, yra labai kūrybingi. Jie nepasiduoda visuomenės priimtiems šablonams, nes atėjo sukurti savo, naują pasaulį.

Lankstūs ir įsiklausantys tėveliai leidžia vaikams būti savitais, juos priima ir sukuria reikiamas sąlygas vystymuisi. Harmoningo proceso variklis – tarpusavio supratimas, palaikymas, priėmimas, pagarbus požiūris + patinkanti veikla, kurioje patiriama daug laisvės, žaidimo, pvz. muzikavimas visa šeima, improvizacija, muzikiniai žaidimai – tampa džiugia veikla, prasminga, lavinančia, padedančia atsiskleisti iš vidaus ir būti savimi. O taip pat jausti tarpusavio ryšį, būti kartu, kartu realizuoti sumanymus ir gyventi “gyvai”, stipriai, prasmingai.

Muzikos terapijos užsiėmimai visai šeimai gal būt taps Jūsų atradimu ir ta prasminga ir įdomia veikla, kurios laukėte ir ieškojote. Tad kviečiu prisijungti į užsiėmimus! Registracija čia

;)(mirksiukas)