Individuali konsultacija suaugusiems

Gyvenimiškų įrašų, programų, neefektyvių vidinių nuostatų, negatyvių emocijų, įtampų paleidimas ir transformacija.

Sveiki, mielieji!

Jau kelintus metus praktiškai taikau sau ir darbo srityje šią techniką, kuri padeda suprasti nerimo, įtampą keliančių situacijų, skausmo, ligų ar sukrečiančių gyvenimo įvykių prasmę, ją įsisąmoninti ir daryti pokyčius tiek vidinėje įrašų matricoje, tiek išoriniame gyvenime, padeda susigrąžinti :

  • sveikatą,
  • gerovę,
  • sėkmę,
  • meilę,
  • gerus santykius su aplinkiniais,
  • galiausiai atsipalaidavimą, vidinę darną ir ramybę,
  • mokytis ir tobulėti gyvenimo kelyje,
  • atkurti sąmoningą ryšį su savimi, aplinka ir Kūrėju.

Šeimos, giminės nariai yra glaudžiai tarpusavyje susiję energetiniais ryšiais, todėl vykstant asmeniniams pokyčiams, kinta ir giminės linijų informacinės struktūros. Dažnai tai, kas vyksta dabartyje yra per daugybę metų ne vienos kartos užgyventi dalykai arba įvykiai, vykę labai senai, tačiau išlikę kaip įrašai mūsų matricoje, dėl jų  susiformavusios t.t. nuostatos kaip programos, kurios dabartyje jau nėra aktualios, tačiau neleidžia patirti pilnaverčio gyvenimo, pilnaverčių santykių grožį ir džiaugsmą.

Harmoningi santykiai su aplinka, tvirtas ryšys su Kūrėju yra mūsų laimės pagrindas. To atėjome mokytis – atstatyti save, sustiprinti savo giminę. Dažnai tenka matyti, kaip aktyviai šiame procese dalyvauja vaikai. Su didele meile jie sutinka būti tais, kurie parodo savo sveikata, elgesiu, kas yra negerai, ką reikėtų keisti, kame problema. Parodo su viltimi, kad suaugę atpažins, supras ir bus pasiruošę darbuotis giminės vertybių, prigimtinių savybių atstatymo labui, gebės atpažinti ir transformuoti kliūtis. Vaikai tik parodo, o transformuoti reikėtų suaugusiems.

Jei jus jaučiate, kad šiuo metu esate sudėtingoje situacijoje, jaučiatės nekomfortiškai kokioje nors gyvenimo srityje, siekiate teigiamų pokyčių, sveikatos, laimės ir ramybės, asmeninio augimo, ryšio su Kūrėju ar tiesiog norite suprasti, kodėl viskas taip vyksta – galiu jums padėti. Kartu pažvelgsime į jūsų situaciją, pamokysiu šios technikos, praeisime kelią transformuojant susiformavusius neharmoningus darinius, kelią išsilaisvinimo link. Juk tiek nuostabių žmonių gali būti laimingais, sveikais, nuveikti tiek daug, išskleisti savo prigimtinį džiaugsmą, grožį, gebėjimus! Ir visai Žemei, žmonijai nuo to bus tik geriau.

Tačiau nuostatos, formuojančios įtampas, kamščius, apie kurias net neįtariame, dažnai glūdi pasąmonėje, o mes įpratome ir neįsivaizduojame, kad gali būti kitaip. Tik vidinis nerimas, baimės išduodą, signalizuoja, kad tai nėra tinkama ir laikas pažvelgti į situaciją dėmesingai. Taip pat ir fizinis skausmas, ligos – tik ženklas reaguoti.

Kartais tam, kad praeiti nemalonų ir nesaugų kelią reikalingas pagalbininkas, esantis šalia, galintis padrąsinti, palaikyti, padėti pajausti procesą ir harmoningai jį išrišti. Taigi, galime susisiekti ir daryti teigiamus pokyčius kartu.

Su meile, Nadežda

Konsultacijos kaina 35 eurai 1 val.

Tel. registracijai: 860143574