Paukščių balsai

Šios edukacinės programos metu vaikai iš arčiau susipažįsta su Lietuvos paukščiais: jų gyvenimo būdu, ypatumais ir įdomybėm bei muzikos instrumentais, imituojančiais jų balsus, o taip pat charakteringais žaidimais, šokiais ir „Paukščių dainelėm“ – muzikinėm priemonėm, kurios ugdo socialinius įgūdžius: stiprina tarpusavio sąveiką, bendruomeniškumą, gebėjimą įsiklausyti bei padeda atskleisti asmeninį savitumą, stiprina pasitikėjimą savimi, saviorganizaciją, lavina kūrybiškumą, stiprina dėmesį, atmintį, mokymosi įgūdžius.

Programą sudaro pažintinė dalis, viktorina, žaidimas bei praktinė dalis, kuomet grodami muzikos instrumentais mokomės atkartoti paukščių balsus, dainuojame „Paukščių daineles“.

Užsiėmimo trukmė 1 val.

Kaina nuo 100 e 10 asmenų grupei, 10 – 8 e asmeniui (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Adresas: Vilnius, Vileišio g.12 (Antakalnis)

Užsiėmimas gali vykti mūsų arba jūsų patalpose (atvykimas + 20 e), lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt

Atsiliepimai:

Labai įdomus, žaismingas užsiėmimas, lavinantis vaikų fantaziją. Buvo linksma ir smagu, užsiėmimas paliko gerą nuotaiką. Lauksime kitų užsiėmimų!

Be galo įdomu ne tik vaikams, bet ir auklėtojams. Vaikai labai gerai dalyvavo, su dideliu smalsumu, iš arčiau susipažino su paukščių gyvenimu ir atrado daug naujų gamtos garsų.

                           Vaikų ir paauglių su negalia stovykla, Verkių daugiafunkcinis centras – mokykla