Bendruomeninio dainavimo ratas

Ši edukacija labiau panaši į  smagią šventę, kai visi kartu susėdę ratu atrandame bendro dainavimo džiaugsmą. Kartais pradėti dainuoti yra iššūkis, tačiau dainuoti grupėje, smagioje atmosferoje ir dar gražias dainas yra tiesiog malonumas.  Ši edukacija padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi ir grupe, sutikti palaikymą, pajausti bendrystę, o taip pat pagerina nuotaiką, suteikia atsipalaidavimą, stiprina sveikatą. Geros sveikatos pagrindas – tai prasmė, įkvepianti ir lydinti gyvenimo žingsnius. Šviesios ir pakylėjančios, prasmingos dainos pažadina tikėjimą savimi, savo artimu, gyvenimo keliu, padeda išsiskleisti kūrybiškumui, įkvepia veikti.

Bendro dainavimo terapinis poveikis plačiai ištirtas. Yra pastebima, kad po 1 minutės įkvėpto dainavimo į kraują išsiskiria oksitocino hormonas, dėl ko pagerėja nuotaika, juntamas pasitenkinimas, bendrumas, artumas, o taip pat pagerėja ir fiziniai parametrai: kraujotaka, kvėpavimas, atsipalaiduoja raumenys, stiprėja imunitetas.

Perduotą ir patirtą bendruomeninio dainavimo modelį galima savarankiai tęsti tolesnėje grupės veikloje. Kviečiu patirti bendro dainavimo džiaugsmą!

Edukacija yra pritaikoma pagal dalyvių amžių ir poreikius, vedama lietuvių ir rusų kalbomis, gali vykti mūsų patalpose adresu Vileišio g.12 (Antakalnis, Vilnius) arba jūsų pasirinktoje vietoje (atvykimas + 20 e).

Trukmė 1 val. arba pagal susitarimą.

Kaina nuo 100 e 10 asmenų grupei, 10 – 8 e asmeniui (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt